Szukaj na stronie

Odsłon : 332751
"Bajeczka wielkanocna" Drukuj

9 kwietnia 2011 w Polskiej Szkole  Sobotniej w Accrington odbyło się przedstawienie wielkanocne pt."Bajeczka wielkanocna" przygotowane przez uczniów z klasy II mgr Izabeli Szmidt. Widowisko poprowadziła WIOSNA, która zapraszała  na scenę kolejnych bohaterów: BAZIE, PISANKI, MAZURKI, BABKI, KIEŁBASKĘ, BARANKA oraz ZAJĄCZKA, który przyniósł wszystkim dzieciom czekoladowe łakocie.  Bajeczka pełna była muzyki - zebrani na widowni mogli usłyszeć dźwięki "Wiosny" Vivaldiego oraz piosenki "Wiosenna polka" i "Wielkanoc, Wielkanoc" w wykonaniu uczniów.

Tego dnia w szkole można było zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez panią Gosię Wawrzusiszyn. Dochód z ich sprzedaży wyniósł 40 funtów. Zostanie przeznaczony na zakup nowych książek do szkolnej biblioteki.

Zobacz galerię zdjęć:

Bajeczka wielkanocna Bajeczka wielkanocna

 

buy clomid online
buy priligy online
buy clomid online
buy kamagra
buy propecia
buy levitra online
Zmieniony: Sobota, 16 Kwiecień 2011 19:41
 

Nasi Partnerzy

krzewimy_polske
Community Foundation of Lancashire Logo

English Info

About Us
Joomla Templates by Joomlashack